Кохання та інші неприємності (Failure to Launch)

Режисер: Том Дей
Сценарій: Метт Ембер, Том Дж. Естлі
Актори: Меттью МакКонахі, Сара Джессіка Паркер, Зоі Дешанель, Кеті Бейтс, Адам Алексі-Малл
Виробництво студії: Paramount Pictures, Scott Rudin Productions, Failure to Launch Productions (США)
Рейтинг (в США): PG-13
Прем'єра в світі: 10.03.2006
Прем'єра в Україні: 09.03.2006

Хлопцеві вже за 30-ть, а він все ще живе з батьками, що служить йому вагомою причиною припиняти стосунки із жінками, коли вони переходять у стадію "серйозних". Коли він знайомитися з черговою дівчиною (Сара Джессіка Паркер), то довідується, що її йому підсунули батьки, які прагнуть позбавитися від надокучливого синочка.

І ще одна комедія, з ідеєю...

Причому ідеєю, котра мене, як людину, яка рано покинула батьківський дім, в деякому розумінні шокувала, оскільки головний герой за своїми переконаннями є моїм повним антагоністом.

Батьки у нього добрі, мама про нього завжди піклується - щоранку на нього чекає відмінний сніданок і випрасуваний одяг, в інші його справи батьки не втручаються - що ще потрібно людині для повного щастя?

Тому Тріпп (Метью МакКоннахі) так і існує - недивлячись на 35-річний вік, він все ще мешкає з батьками, навіть і не думаючи починати самостійне життя, за що його ненавидить природа - як вона це показує - окрема фішка фільму. А оскільки батьки теж люди, і їм в старості хочеться пожити по-людськи, наприклад зайнятися спокійно сексом чи походити собі вдома голим - то вони всяк намагаються випихнути нащадка-переростка зі свого сімейного гніздечка. Спочатку дрібними капостями - наприклад вламуючись у найпікантніший момент заняття сексом з наступною подружкою, потім більш крупними, найнявши спеціаліста з напоумлення - психоаналітика Полу (Сара Джессіка Паркер). У неї така робота - вона закохує в себе несамостійних хлопців, виводить їх з-під батьківської опіки, а потім кидає. Щоправда батьки Тріппа ще не здогадуються, що випадок з їхнім сином виявиться у кар'єрі Поли аж ніяк не типовим.

Як я вже зазначив - подібнй підхід до життя, як у Тріппа, мене дещо шокував. І добре б тільки у нього - його проблема вподальшому виявиться куди глибшою, але у нього є ще два точно таких самих приятеля, таким чином сидіння на шиї у батьків можна вважати у фільмі масовим. И хоч Паркер няким чином не прикладувала руку до сюжету фільма, він в дечому дуже схожий на її серіал "Секс і місто" - іронічним поглядом дівчат,які доросліють раніше, на "великих дітей"- чоловіків. Спостерігати за тим, як вона разігрує, як за нотами, свою стратегію, задурюючи Тріппові голову і ведучи його за руку туди, куди їй потрібно, щоб на останок впасти в калюжу - одне задоволення. А вже як друзі домагалися їхнього воз'єднання - це варто побачити. Всі ці ситуації подані з таким гумористичним віжтінком, що особисто я не сміявся протягом фільму мабуть щонайбільше хвилин десять в цілому.

Окремо стоїть дуже сильна другорядна лінія сюжета з подружкою Поли - Кіт. Вона - це живе втілення "людини з різкими перепадами настрою". Дивитися, як Кіт переходить від своєї постійної меланхолії до вибуху обурення з приводу пташок просто саме по собі приємно, але й актриса Зоі Дешанель тут дуже приваблива, що додало мені задоволення.
Результат - дуже смішна комедія для дорослих у всіх сенсах людей. Ті хто сидять на шиї у батьків скоріш за все не зрозуміють гумору :) А всім іншим - дуже раджу.

  
Коментарі читачів

You must javascript enabled to use this form

Ваш коментар:Кохання та інші неп... ...

Наберіть свій коментар нижче

(обов'язкове поле)

(обов'язкове поле)

Ваш email не буде опубліковано на сайті, він буде відомий лише адміністратору блога
Іменинники
14 травня
logo
logo

Софія Коппола (50)
logo
logo

Кейт Бланшетт (52)
logo
logo

Тім Рот (60)
logo
logo

Майкл Мінклер (69)
logo
logo

Роберт Земекіс (70)
logo
logo

Джордж Лукас (77)
logo
Хостинг та підтримка надані
Украинский портАл Ua-links каталог сайтів Украинская Баннерная Сеть
UA TOP Bloggers BlogMemes.ru