Ars Electronica Animation Festival

Ars Electronica - австрійський фестиваль мистецтва, технологій та суспільства є всесвітнім форумом електронного мистецтва. Він був ініційований в 1979 році у Лінці із щорічним призовим фондом Prix Ars Electronica, який складає приблизно 10000$. Щороку результати Prix Ars Electronica служать міжнародно визнаним, сучасним барометром тенденцій у медіа мистецтві, та вражаюче ілюструють входження цифрових медій у мистецтво, культуру та суспільство.

У 2007 році Ars Electronica Animation Festival відбудеться одночасно у трьох европейських містах - Лінці, Відні і Києві (8 вересня). У рамках фестивалю запланована 6-годиннa програмa показу фільмів з близько 70 країн світу, які ілюструють весь спектр можливостей використання нових технологій у екранній культурі – від мистецьких фільмів до рекламних роликів великих корпорацій та трейлерів голлівудських фільмів.

Сайт організаторів: http://www.aec.at/en/index.asp

Ідучи у крок з розвитком інформаційних технологій, особливо у сфері програмного забезпечення, Австрійська Корпорація Мовлення (ORF) та Upper Austrian Regional Studio, які разом з містом Лінц проводили Ars Electronica з 1979 року, вирішили в 1987 році започаткувати в межах цього фестивалю конкурс Prix Ars Electronica як спільну платформу для творчості митців та науковців з різноманітних дисциплін у галузі медіа поза виміром індустріальних норм. З 1987 року, велика кількість художників з 60 країн з усього світу взяли участь у цьому конкурсі, який тим часом сягнув 1.35 мільйону австрійських шилінгів призового фонду. Список переможців прочитується як "Хто є Хто у Кібермистецтві".

  
Коментарі читачів

You must javascript enabled to use this form

Іменинники
14 травня
logo
logo

Софія Коппола (50)
logo
logo

Кейт Бланшетт (52)
logo
logo

Тім Рот (60)
logo
logo

Майкл Мінклер (69)
logo
logo

Роберт Земекіс (70)
logo
logo

Джордж Лукас (77)
logo
Хостинг та підтримка надані
Украинский портАл Ua-links каталог сайтів Украинская Баннерная Сеть
UA TOP Bloggers BlogMemes.ru