Нянька за викликом (The Rebound)
Режисер: Барт Френдліх
Сценарій: Барт Френдліх
Актори: Кетрін Зета-Джонс, Джастін Барта , Кейт Дженнінґс Ґрант, Келлі Ґулд, Ендрю Черрі
Виробництво студії: A&F Productions, Film Department, Javelin Pictures, Process Productions (США)
Рейтинг (MPAA): R
Прем'єра в світі: 17.09.2009
Прем'єра в Україні: 01.10.2009
Кінопрокатник в Україні: JRC Film

Сенді - жінка сорока років, успішна в професійному плані, але в особистому - звичайна мати, яка стала самотньою після того, як завдяки сучасним методам зв'язку впіймала чоловіка на подружній зраді. Та з новою квартирою Сенді отримує ще й привабливого сусіда, який молодший за неї на десять років і, схоже, не звертає увагу на різницю у віці та її доньку-школярку. А тут ще й подруги підштовхують, натякаючи на "останній шанс"...

Скільки б не розповідали оптимісти про жінок, які в "сорок п'ять знову ягідки", та опинитися на вулиці з двома дітьми на руках після десяти років домогосподарювання - тут вже буде не до романтики. Потрібно заробляти гроші, що важко робити без досвіду і молодій студенточці, а матусі - й поготів, тим паче, що в наш час більшість анкет працедавців починається словами "Вік - до 35". Та якщо якимось дивом побут влаштується сам собою - рано чи пізно однак почнуть з'являтися думки про те, що життя ще не закінчилось, а серед чоловіків окрім козлів на зразок колишнього партнера, якому прийшло в голову зайнятися оральним сексом з сусідкою не вимкнувши відеокамери, зустрічаються і пристойні кандидати на побачення. Та невблаганна статистика і тут підсовує свиню - більшість представників сильної статі до "ягідного віку" прекрасної половини просто не доживає через зловживання різними шкідливими речами від дивана з телевізором до жирної свинини під гострим соусом і цигарок. А якщо і зустрічається здоровий індивідуум - то він або вже давно зайнятий більш успішною суперницею, або такий рідкісний придурок, що й очі б на нього не дивилися. Саме так і зароджуються стосунки людей з великою різницею у віці не на користь чоловічої половини пари, на яку консервативні представники суспільства тикають пальцями.

Як в усьому світі так і конкретно в США, де знаходиться "фабрика мрій", середній вік жінок більший за середній вік чоловіків, тож тема нерівних за віком стосунків має бути досить популярною - та на великий екран такі пари потрапляють не лише досить рідко, а ще й виключно в комедійному жанрі, причому жарти над цими стосунками зазвичай щонайменше злі, а подекуди і взагалі непристойні."Нянька за викликом", створена в тому ж стилі, виглядає тим більше дивно з огляду на те, що сценарист і режисер цієї кінострічки Барт Фрейндліх відомий поки що лише своїм одруженням з Джуліаною Мур, яка старша за нього на десять років. Таким чином Барт, як людина з досвідом, міг би підійти до створення сценарію більш зважено, аби продемонструвати відомі йому не з чуток проблеми та свій погляд на їх вирішення. Та не так сталося, як гадалося.

Мабуть шлюб з Джуліаною настільки безтурботний, чи може навпаки, такий безперспективний, що фантазії Барта вистачило лише на створення досить нудної комедії про нерішучого єврейського парубка, котрому дурить голову "стара курка з проблемами", на що доводиться закривати очі його мудрій ідіше-маме. Погляд на "Older Woman Younger Man Relationship" у Барта чомусь не відрізняється від точки зору його колег по ремеслу - стосунки головних героїв викликають лише сміх у їх друзів і дуже швидко підходять до свого фіналу, після якого йде п'ятнадцятихвилинна частина на популярну нині тему допомоги бідним країнам - чи не найцікавіша в фільмі, оскільки демонструє різні цікаві місця нашої планети. Після кінофільму "Мій найкращий коханець" чотирирічної давнини "Нянька" виглядає погано переробленим плагіатом - до того ж в ній нема нічого подібного мистецькій дуелі Уми Турман та Меріл Стріп. Натомість страждання бідної Кетрін Зета-Джонс, якій доводиться котити цей камінець під гору самотужки, викликають лише щирий подив і думки про те, що Майкл Дуглас, схоже, мало дає своїй дружині грошей, через що їй доводиться найматися на подібні підробітки, в яких гумором називають демонстрацію великим планом препарованого бурундука і спілкування головної героїні із залицяльником, котрому припекло сходити "по великому". Це, на мою думку, досить сильне падіння для акторки після "Терміналу" та "Нестерпної жорстокості", а Джуліані, мабуть, варто розглядати цей фільм, як натяк на майбутнє стосунків зі своїм чоловіком. Що ж стосується глядачів - їм краще витратити півтори години на прогулянку осіннім парком, де зараз надзвичайно гарне листя.

 


Коментарі читачів

You must javascript enabled to use this form

Бачив трейлер до цього фільму - як на мене відмінна має бути комедія! А головна героїня сама прикрашає любий фільм. Варто переглянути з своєю половинкою в кінотеатрі. Кстаті ось ссилка на трейлер http://www.youtube.com/watch?v=Pn8-tI7k9zc.

Написав Костя,
Дата Понеділок, 21 вересня 2009 Час 21:28

 1 
Сторінка 1 of 1 ( 1 Коментарі читачів )
Іменинники
8 травня
logo
logo

Мійоші Умекі
(1929 - 2007)

logo
logo

Фернандель
(1903 - 1971)

logo
Хостинг та підтримка надані
Украинский портАл Ua-links каталог сайтів Украинская Баннерная Сеть
UA TOP Bloggers BlogMemes.ru