Відчайдушні домогосподарки (Desperate Housewives)
Автор ідеї: Марк Черрі
Актори: Тері Хетчер, Фелісіті Хафман, Марша Крос, Єва Лонгорія Паркер, Рікардо Хавіра, Даг Савант, Кайл МакЛахлен, Ніколет Шерідан
Виробництво студії: Cherry Alley Productions, Touchstone Television/ABC Studios (США)
Роки виходу: 2004-2010
Кількість відзнятих сезонів: 7
Наша оцінка: 9 із 10

Симпатичне передмістя мегаполісу, заселене представниками середнього класу - з чистими вулицями та ідеальними газонами, де не існує парканів і всі ходять одне до одного в гості з домашніми тістечками. Одним словом - ідеальне місце для середньостатистичної родини, аби жити до старості, виховуючи дітей. Але це лише на перший погляд - насправді за зачиненими дверима в кожному будинку є ціла купа скелетів, з якими воюють мешканці вулиці Вістерія-Лейн: від негараздів з роботою і подружніх зрад до шантажу та вбивств.

Серіал став одним з найпопулярніших за останні роки - аудиторія перевалила далеко за 100 мільйонів глядачів. Їх увагу підкорили в першу чергу гарно прописані діалоги, які демонструють добре почуття гумору сценаристів, а також харизматичні акторки, які не грають, а живуть своїми героями. Рекомендується до перегляду усім любителям детективних серіалів, у яких все гаразд з почуттям гумору.

 


Коментарі читачів

You must javascript enabled to use this form

Іменинники
14 травня
logo
logo

Софія Коппола (50)
logo
logo

Кейт Бланшетт (52)
logo
logo

Тім Рот (60)
logo
logo

Майкл Мінклер (69)
logo
logo

Роберт Земекіс (70)
logo
logo

Джордж Лукас (77)
logo
Хостинг та підтримка надані
Украинский портАл Ua-links каталог сайтів Украинская Баннерная Сеть
UA TOP Bloggers BlogMemes.ru