Третя Київська міжнародна книжкова виставка-ярмарок
Новини

 Сьогодні у вівторок, 21 серпня, в Києві в Українському домі відкрилася третя Київська міжнародна книжкова виставка-ярмарок, яка триватиме до 23 серпня.

На виставці представлені українські і закордонні видавництва різних форм власності, поліграфічні і книготоргові підприємства, бібліотеки і книжкові клуби, дитячі літературні журнали і газети. Участь беруть і електронні видання та спеціалізовані Інтернет-портали, а також компанії, які надають супутні послуги з рецензування і публікації друкарської продукції, передає «ЛІГА».

В рамках виставки проходять презентації книг провідних видавництв, письменників, ілюстраторів; автограф-сессії, «круглі столи» з актуальних питаннях книговидання, бібліографічні огляди і читацькі конференції.

З метою сприяння розвитку вітчизняного книговидання, підвищення ролі книги в суспільстві, популяризації сучасних технологій, художнього оздоблення і поліграфічного виконання Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголосить і нагородить переможців національного конкурсу «Краща книга України» в номінаціях: «Моя країна», «Життя великих», «Світ дитини», «Арт-книга», «З глибини знань», «Проза», «Поезія», «Бестселер», «Мистецтво друку».

Організатори виставки-ярмарку: Державний комітет телебачення і радіомовлення України і відкрите акціонерне товариство «Укркнига».

Київська міжнародна книжкова виставка-ярмарок була вперше проведена Держкомтелерадіо в 2005 році. Тоді вона була приурочена до проведення в Києві сьомої Європейської міністерської конференції з питань політики у сфері засобів масової інформації.

Як повідомили в прес-службі Держкомтелерадіо, відтепер цей форум книговидавців проводитиметься щороку в серпні-вересні.

Особливість ярмарку цього року в тому, що це перший такого рівня і масштабу захід, де ні за оренду, ні за устаткування стендів вітчизняним учасникам не довелося платити: з держбюджету на його проведення, за рішенням Кабінету Міністрів України, було виділено 500 тисяч гривень.

Джерело: «ForUm»

з докладною програмою заходів можна ознайомитися тут: comin.kmu.gov.ua

  
Коментарі читачів

You must javascript enabled to use this form

Іменинники
15 серпня
logo
logo

Наташа Хенстрідж (46)
logo
logo

Бен Еффлек (48)
logo
logo

Дебра Мессінг (52)
logo
logo

Алехандро Гонсалес Ін'ярріту (57)
logo
Хостинг та підтримка надані
Украинский портАл Ua-links каталог сайтів Украинская Баннерная Сеть
UA TOP Bloggers BlogMemes.ru