Літературні події


"Золотий Бабай"

Засновник і організатор Літературного конкурсу "Золотий Бабай": Продюсерська агенція “Зелений пес”

"Золотий Бабай" - Всеукраїнський конкурс гостросюжетного роману. Вперше конкурс відбувся 1999 року. До складу журі увійшли такі знані люди, як Микола Жулинський, Юрій Макаров, Анатолій Дімаров, а очолив його Павло Загребельний.
Оцінка романів проводиться чотирма способами - за допомогою професійного журі, журналістського журі, голосування читачів та рейтингів за результатами продажів. Остаточна оцінка романів вираховується як комбінація чотирьох зазначених оцінок.

Сайт конкрсу: http://vsiknygy.com.ua/zb/index2.html

 
"Зоряний міст"

Харківський міжнародний фестиваль фантастики "Зоряний міст" проводить щорічно у Харкові клуб фантастики "Контакт". Окрім гостей з України, Росії і Білорусії, на "Зоряному мосту" побували учасники із США, Німеччини, Ізраілю, Литви, Естонії, Грузії, Молдови.

Перший фестиваль "Зоряний міст" було проведено в жовтні 1999 року на базі Харківського Національного Університету ім. В.Н. Каразіна. На інтернет-сторінках та в пресі Москви, Києва, Одеси, Санкт-Петербурга, Новосибірська з'явилися відгуки фанатів і гостей, велика частина яких - відомі популярні фантасти.

Програма фестивалю насичена і різноманітна і змінюється з року в рік. Головний принцип - фестиваль повинен бути, перш за все, робочим, і письменники мають змогу не тільки спілкуватися один з одним, а й віддаватися творчій  роботі, спілкуватися з видними вченними, полемізувати з ними або розробляти загальні теми. Важливим моментом в підготовці і проведенні "Зоряного моста" є організація зустрічей з читачами - школах і вищих навчальних закладах.

У 2007 році IX фестиваль проходив 13-16 вересня кращими письменниками-фантастами були визнані кияни Марина і Сергій Дяченко та Федір Березін з Донецька.

Сайт фестивалю: www.star-bridge.org 

 
"Київська Баррикада"

8-10 вересня 2007 року в м. Києві відбудеться Першій літературний фестиваль “Київська Баррикада”.
В програмі творчий вечір Юрка Покальчука з його книгою «Вогні великого міста», а також презентація книги "Не наступайте на любов", які відбудуться у Молодому театрі на Прорізній 17.
Наступного дня заплановано Ніч Поезії - просто неба, на Михайлівській площі, біля пам’ятника княгині Ользі виступатимуть найризикованіші поети України. Наприкінці фестивалю, 10 вересня, відбудеться суперзакрита вечірка "Літкорпоратив".

Організатор: Мистецьке об’єднання "Остання Барикада"

Сайт організатора: http://www.ostbar.com.ua

 
"Просто так"

"Просто так" - всеукраїнський фестиваль сучасної української літератури, який щоосені вже восьмий рік поспіль проходить в одному із найдревніших міст України - Коростені.

Фестиваль проводиться під патронатом Національної спілки письменників України і міського голови Коростеня, та складається із двох частин: конкурсної, яка проходить заочно, аби відібрати для виступів на фестивалі найкращі з надісланих творів, оптимізувати час виступів; і заключної, яка триває один день і на якій автори, чиї твори журі відібрало для виступів, читають свої твори зі сцени самі або запрошують для цього акторів. Обов'язковою є особиста присутність авторів на заключній частині фестивалю і їх поява на сцені.

Цього року у фестивалі взяли участь понад 200 авторів. Фінальна частина восьмого Щорічного фестивалю сучасної української літератури "Просто так" розпочнеться 8 вересня, у суботу, об 11.00. у місті Коростень Житомирської області, у старовинному приміщенні Районного будинку культури, який знаходить в центрі міста за адресою І.Франка, 4.

Сайт фестивалю: http://www.litfest.org.ua/

 
"Срібна підкова"

Єдиний на сьогодні в Україні україномовний фестиваль авторської пісні і співаної поезії "Срібна підкова" спрямований на пошук молодих українських авторів-виконавців, на виявлення самобутніх талантів. Тому до конкурсу допускаються лише ті молоді люди, які раніше не здобували лауреатських звань на пісенних фестивалях. Іншою своєрідною особливістю концепції фестивалю "Срібна підкова" є акустична природа акомпанементу та цілковита відмова від фонограм. Окрім того, обов’язковим є проведення в рамках фестивалю творчої лабораторії.

У 1995, 1996, 1997 та 2000 роках відбулися перші чотири фестивалі, які одержали широкий позитивний резонанс у засобах масової інформації. Свідченням успішних результатів фестивалю стало й те, що його організатори були запрошені до співпраці з Львівською державною телерадіокомпанією.

Цьогорічний 5-ий Молодіжний фестиваль авторської пісні та співаної поезії "Срібна Підкова" вдруге проводиться за новою схемою. у травні-серпні відбулися конкурсні тури у різних регіонах України, а 26 жовтня 2007 , традиційно у Львові, відбудеться підсумковий конкурсний змаг - фінал, гала-концерт переможців та концерти гостей Фестивалю.

Детальніше...
 
"Форум Видавців"

Форум видавців у Львові – це унікальний комплекс виставкових та ярмаркових заходів, мистецьких та культурних акцій, скерованих, перш за все, на сприяння творенню в Україні цивілізованого книжкового ринку та піднесенню престижу української книги в суспільстві.
Ідея проведення Форуму як зібрання видавців для демонстрації своїх здобутків та обговорення спільних проблем належить Богданові Кравченкові і відтак успішно втілюється і розвивається громадською організацією “Форум видавців”, яку очолює Олександра Коваль.
Символом Форуму видавців є книжковий равлик (автор логотипу Михайло Москаль), який символізує "життя і смерть, вогонь і воду, безсмертя, те, що лишиться від нас після смерті, а також затятість, витривалість, поміркованість, розважливість”.
Гасло першого Форуму видавців: “Справи кепські. Але вони погіршуватимуться й далі, якщо ми не зробимо все, що в наших силах, аби їх покращити”, – актуальне й надалі, але від цього року ми віримо в те, що "AMOR LIBRORUM NOS UNIT".

Національна книжкова виставка-ярмарок "Форум Видавців" відбудеться 13-16 вересня 2007 року.

Сайт форуму: http://www.bookforum.com.ua/

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 2

Іменинники
12 квітня
logo
logo

Сірша Ронан (27)
logo
logo

Клер Дейнс (42)
logo
logo

Шеннен Догерті (50)
logo
logo

Енді Гарсія (65)
logo
Хостинг та підтримка надані
Украинский портАл Ua-links каталог сайтів Украинская Баннерная Сеть
UA TOP Bloggers BlogMemes.ru