Коропець
Коропець
Повертаючись до літньої мандрівки...

Наступним пунктом був село з романтичною назвою Коропець. У нього навіть свій сайт є - чи багато подібних населених пунктів можуть таким похвалитись? :) Також тут святкують День Коропа, на який ми, на жаль, не потрапили - але факт цікавий. Попри такі визначні відмінності Коропця від звичайного пересічного села дороги до нього були чи не найгіршими з усіх, якими ми їздили. Та ми рішуче продерлися через неї і дісталися території інтернату, де стоїть палац графа Бадені - головна перлина Коропця.


На жаль нині палац повністю зачинений через катастрофічно-аварійний стан приміщення. В дворі ми зустріли колишнього фізрука інтернату, який гуляв з онукою - він спробував поговорити по знайомству зі своїм колишнім директором, але той однаково не погодився, що доводить - просто підпертими балкою стелями, як на цій світлині, там вже давно не обходиться.До речі, наш співрозмовник розповів, що купол в центрі колись був гігантським акваріумом з прозорими стелею і підлогою, тому танцюючі в залі під ним пари могли милуватися екзотичними рибами, які плавали між зорями.Ліпні барельєфи, якими прикрашено весь палац, досі знаходяться в чудовому стані, та й взагалі його зовнішній бік намагаються регулярно приводити до хоч якогось порядку, оскільки на нього виходять вікна сучасного корпусу, а перед ним проводяться різні лінійки.А от якщо зайти з іншого боку, то руйнівна сила погоди і часу видно неозброєним оком.Старих дерев, які колись оточували парк, теж майже не лишилося - їх зараз зрізають. Один з цих велетів, товщиною з половину мого зросту, якраз лежав на задньому дворі, щойно спиляний.Боюся, що скоро від палацу лишаться самі стіни.
  
Коментарі читачів

You must javascript enabled to use this form

що ви робите з селом люди!

Написав GHDGH,
Дата Вівторок, 08 травня 2012 Час 13:51

Дозвольте і мені втрутитись у дискусію. Стосовно того спиляного дерева, що на фото, можу сказати одне що там я побачив лише стовбур який за словами автора статті '... лежав на задньому дворі...' а не сам пеньок, а дерево може і бути зламане буревієм на будь якій висоті, а може бути і пошкожене і бути загрозою для інших дерев, будівель, людей.
Стосовно того чи можна так просто зрізати дерево у парку- А ви спробуйте піти і трішки там попиляти дерева, тоді ви зможете довго-довго спілкуватись з силовими та владними структурами.
На всі роботи які проводяться у парку видяються спеціальні дозволи, а порядок видачі таких дозволів це вже інша тема.
P.S. сайт про селище Коропець www.Koropets.in.ua

Написав Діма Павер,
Дата Неділя, 07 серпня 2011 Час 13:11

===Якщо у вас недостовірна інформація то не потрібно її висловлювати публічно.

Будь-яка інформація має право на публічність. Якщо вона невірна - то інші мають право на спростування. Все просто.

===Дерева які лежали в парку були поламані буревієм

На світлині чітко видно, що дерево було спиляне, чи не так? Чому це було зроблено - мені не відомо, і про це я нічого не писав. А що воно спиляне - це факт. Чи будете заперечувати?

===можна виявити що не так просто зрізати дерево

Розкажіть це тим, хто в Києві ціною свого здоров'я захищає парки, де за одну ніч 'просто так' можуть зрізати кількасот дерев.

Написав VJ,
Дата Понеділок, 17 травня 2010 Час 09:31

Якщо у вас недостовірна інформація то не потрібно її висловлювати публічно.
Дерева які лежали в парку були поламані буревієм,а якщо поцікавитися роботою лісового господарства то можна виявити що не так просто зрізати дерево(тим більше старовинне)
у парку,без спеціального дозволу.

Написав Юра,
Дата Субота, 15 травня 2010 Час 21:19

 1 
Сторінка 1 of 1 ( 4 Коментарі читачів )
Іменинники
14 травня
logo
logo

Софія Коппола (50)
logo
logo

Кейт Бланшетт (52)
logo
logo

Тім Рот (60)
logo
logo

Майкл Мінклер (69)
logo
logo

Роберт Земекіс (70)
logo
logo

Джордж Лукас (77)
logo
Хостинг та підтримка надані
Украинский портАл Ua-links каталог сайтів Украинская Баннерная Сеть
UA TOP Bloggers BlogMemes.ru